W dzisiejszych czasach depilacji poddaje się niemalże każda kobieta i niemalże każda z nas doświadcza przykrych skutków ubocznych tego procesu. Skutki te potrafią być zupełnie odwrotne od oczekiwanych rezultatów, niemniej istnieje sposób na to, aby cieszyć się gładką skórą przez naprawdę długi czas.

Laserowa depilacja ciała

laserowe usuwanie owłosienia szczecinPrzyznam szczerzę, że dopóki nie miałam partnera, nie zwracałam zbytnio uwagi na to, czy moje ciało jest doskonale ogolone, czy też nie. Odkąd jednak znalazłam ukochanego, postanowiłam zadbać o siebie na sto procent i dziś nie wyobrażam sobie, aby wyjść na miasto bez gładkiej skóry. Niestety, ale częste golenie doprowadziło do równie częstego odrastania włosków, ponieważ nawet jeśli ogoliłam się rano, już wieczorem mogłam zauważyć nowe włoski na ciele. Było to nad wymiar frustrujące ponieważ częsta depilacja potrafi bardzo podrażnić naszą skórę. Nie pomogły nawet drogie i firmowe maszynki obiecujące stuprocentową gładkość. Dlatego zdecydowałam się na laserowe usuwanie owłosienia Szczecin posiada rewelacyjną klinikę z której usług korzysta moja przyjaciółka. To właśnie ona poleciła mi ten zabieg mówiąc, że daje on spektakularne efekty. Początkowo bałam się tego, że zabieg będzie bolesny, lecz poza lekkim szczypaniem, czy co zabawne, miejscami nawet łaskotaniem, nie odczuwałam większego dyskomfortu, nawet w okolicach bikini. Efekty natomiast przeszły moje najśmielsze oczekiwania.

Moja skóra po zabiegu była idealnie gładka. Naprawdę idealnie i zupełnie tak, jakby nigdy na niej nie wyrósł żaden włosek. Wyglądała, jak z reklamy. Ponadto pieniądze za zabieg szybko mi się zwróciły ponieważ wreszcie nie musiałam kupować drogich maszynek do golenia. Dopiero teraz zauważyłam, jak wiele pieniędzy na nie wydawałam i jak bardzo było to bez sensu. Teraz mam spokój z goleniem na długi czas!