Prowadząc lokal, który otwarty jest także po zmroku, a wiec na przykład sklep spożywczy lub aptekę, musimy zainwestować także w napis przed wejściem, który będzie dobrze widoczny już  daleka w każdych warunkach. Najlepszą opcją będzie świecąca reklama nad drzwiami, która poinformuje wszystkich o tym, gdzie się znajdujemy.

Napisami przestrzennymi można przyciągnąć rzeszę klientów

kolorowe świetlne napisyZa to, że reklama świeci, odpowiadają zwykle diody LED albo świetlówki. To sposób na to, aby światło rozeszło się wewnątrz równomiernie, a zawarte w obudowie źródło nie było widoczne punktowo. To znacznie poprawia walory estetyczne takiej reklamy. To, że reklama będzie świecąca, nie oznacza, że na płycie plafonu nie mogą znaleźć się nadrukowane na folii samoprzylepnej informacje. W dobrej agencji będą umieli wykonać dla nas reklamę, która będzie przykuwała uwagę oraz zwracała na siebie wzrok klientów także w nocy, a jednocześnie będzie nowoczesna i innowacyjna pod względem formy. Takie reklamy działają najlepiej i najdłużej pozostają w pamięci naszych klientów, którzy już zawsze będą wiedzieli jak do nas dotrzeć. Jeżeli chcemy kupić kolorowe świetlne napisy to warto wybrać dostawcę, który realizował już wcześniej takie zlecenia dla innych klientów. Ważne będzie też to, w jaki sposób będziemy włączać oraz gasić światło w naszej reklamie,gdy uznamy, że nie jest nam obecnie potrzebne.

Jest to dobry sposób na zasygnalizowanie klientom, czy lokal jest jeszcze otwarty. Zgaszone światło oznaczać będzie, że pracownicy mają już wolne, a klient nie zostanie obsłużony. To przyczyni się do zwiększenia zadowolenia wszystkich naszych klientów, którzy będą lepiej poinformowani na temat tego, jaki jest nasz obecny status. Inwestorzy są zadowoleni z takich nowinek technologicznych.