Zdecydowałam się na otworzenie małej firmy. Mąż jest wspaniałym specjalista z wieloletnim stażem. Stwierdziłam, że skoro jestem w ciąży i niestety nie mogę chodzić do mojej do mojej pracy bo muszę leżeć to mogłabym otworzyć mężowi firmę.

Mąż wykonuje usługi ślusarskie

usługi ślusarskie na terenie BydgoszczyMąż ma spore doświadczenie zawodowe. Zaczął pracę w branży zaraz po ukończeniu szkoły. Pracował w kilku firmach i każdy właściciel był zadowolony z jego pracy. Stwierdziliśmy jednak, że własna firma byłaby dla nas lepszym rozwiązaniem. Teraz kiedy jestem w ciąży mąż musi być bardziej dyspozycyjny żeby móc mi więcej pomagać w domu. Usługi ślusarskie na terenie Bydgoszczy są często poszukiwane przez klientów i mąż na pewno będzie miał sporo zamówień. Założyłam stronę firmową i klienci będą mogli znaleźć na niej sporo cennych informacji. Uważam, że profesjonalna strona internetowa jest podstawą. Klienci muszą wiedzieć jakie usługi są świadczone przez pracowników i w jakich cenach są wykonywane przez nich usługi. Usługi ślusarskie na terenie Bydgoszczy cieszą się sporym zainteresowaniem. Mąż od kiedy zacznie wykonywać usługi na własną rękę będzie mógł pracować w różnych godzinach. Czasem na pewno będę potrzebowała pomocy z rana a czasem popołudniami dzięki własnej działalności mąż będzie mógł wszystkie zlecenia ustawiać pod naszą rodzinę. Zainwestowaliśmy pieniądze w porządny sprzęt, który jest niezbędny w trakcie wykonywania różnych zleceń. Mąż jest zachwycony swoją firmą i ma już pierwszych klientów.

Na początku ceny za jego usługi są w bardzo korzystnych cenach. Później jak będziemy mogli na to sobie pozwolić na pewno podniesiemy trochę ceny. Zależy nam żeby firma dobrze się rozwijała i miała wielu zadowolonych klientów. Ja idealnie realizuję się w trakcie załatwiania wszystkich formalności i ciesze się, że mogłam pomóc mężowi.

Kategorie: Usługi