Wstyd się przyznać, ale jeszcze nigdy nie byłam w górach. Mój chłopak od dawno planował mnie tam zabrać, ale często wyskakiwały nam inne plany i musieliśmy ten wyjazd odłożyć. W tym roku zdecydowaliśmy, że koniecznie musimy wyjechać.

Kupione buty marki meindl okazały się bardzo wygodne

buty marki meindlOczywiście kompletnie nie byłam przygotowana do takiego wyjazdu i zrobiłam sobie listę niezbędnych rzeczy. Od koleżanki, która co rok jeździ w góry dowiedziałam się dokładnie co powinnam ze sobą zabrać. Bardzo ważne jest obuwie, które musi być bardzo wygodne. Koleżanka poleciła mi buty marki meindl, które ma i jest bardzo zadowolona. Dowiedziałam się, gdzie mogę je kupić i poprosiłam chłopaka, by wybrał się ze mną na zakupy. Do wyjazdu został nam tylko tydzień i mieliśmy co zwlekać. Obuwie kupiłam bez problemu, ponieważ noszę dość popularny rozmiar, który często jest dostępny. Dokupiłam jeszcze odpowiednią kurtkę i mogliśmy jechać. Byłam podekscytowana, ponieważ to był mój pierwszy taki wyjazd a góry zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. Okazało się, że buty marki meindl, które kupiłam idealnie sprawdziły się podczas wielogodzinnych wędrówkach po górkach. Były bardzo wygodne i nieprzemakalne. Pierwszy raz miałam tak dobre buty na nogach. Musiałam wyjechać aż w góry, aby je założyć. Wyjazd był bardzo udany i planujemy w przyszłym roku przyjechać w to samo miejsce. Bardzo nam się podobało a jedzenie na dodatek było smaczne. Powiedziałam chłopakowi, że buty, które kupiłam są najlepszymi jakie miałam.

Na co dzień zakładam moje buty, ponieważ dużo chodzę pieszą i dziennie jest to około dziesięć kilometrów. Teraz spacery są bardzo przyjemne. Chłopak też ma takie same buty i stwierdził, że nie zamieniłby ich na żadne inne. Rozumiem go całkowicie.

Kategorie: Sport