Kupiłem dom z garażem. Zawsze o tym marzyłem i w końcu mogłem trzymać samochód w bezpiecznym miejscu. Zimą jest to bardzo praktyczne, bo nie muszę skrobać szyb. Musiałem tylko zamontować bramę, bo takiej niestety nie było.

Firma wykonała mi idealną bramę rolowaną na wymiar

brama rolowana na wymiarNajbardziej praktyczne są bramy rolowane do garażu i tylko takiego rozwiązania poszukiwałem. W przypadku mojego garażu potrzebna będzie jednak brama rolowana na wymiar i muszę znaleźć firmę, która się tym zajmuje. Sprawdziłem wszystkie wymiary i pojechałem do miasta. Jest tam takie przedsiębiorstwo, w którym kupiłem już bramę wjazdową na pilota to na pewno mi pomogą. Jeżeli taka brama rolowana na wymiar nie będzie u nich możliwa do kupienia to na pewno mi kogoś polecą. Zaraz po pracy udałem się do tej firmy, by porozmawiać. Tak jak sądziłem, nie mieli takiej bramy ale okazało się, że to żaden problem. Właściciel firmy powiedział, że załatwi ją dla mnie i mogę być spokojny. Wysłał jeszcze swojego pracownika, żeby dokładnie sprawdził wymiary zanim zamówią dla mnie taką bramę. Ucieszyłem się, bo miałem dzięki temu pewność, że pobrane wymiary będą bardzo precyzyjne. Nie wiedziałem niestety ile czasu to wszystko potrwa i cierpliwie czekałem aż się do mnie odezwą. Po tygodniu dostałem telefon i dowiedziałem się, że zamówiona dla mnie brama rolowana na wymiar jest już na miejscu i w ciągu dwóch podjedzie do mnie pracownik, który ją zamontuje. Już nie mogłem się doczekać kiedy będę miał w garażu bramę rolowaną. Teraz będzie lepiej.

W ciągu kilku godzin brama została zamontowana i już mogłem tego dnia zostawić samochód w garażu. Jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania i na pewno nie zdecydowałbym się na żadne inne. Teraz mój samochód jest bardzo bezpieczny.

Kategorie: Budownictwo