Niedawno miałam wątpliwą przyjemność korzystać z sauny. Uwielbiam korzystać z tego rodzaju miejsc, ale tym razem było okropnie.

Używał zapachy do sauny

Zapachy do saunyNie wszystkie miejsca są odpowiednio zarządzane. Czasami ktoś nie potrafi obsługiwać takich pomieszczeń. Chodzi mianowicie o to, że w tej saunie ktoś źle używał zapachy do sauny. Po prostu nie potrafił odpowiednio rozcieńczyć koncentratu, a co za tym idzie zapach był zbyt intensywny i można było się po prostu udusić, wdychając go. Przebywanie w saunie nie było więc tym razem przyjemnością. Powiedziałam obsłudze, że taki intensywny zapach przeszkadza i żeby zwrócili na to uwagę. Mam nadzieję, że wezmą to pod uwagę. Przejdę się jeszcze kiedyś i sprawdzę czy wzięli pod uwagę moją opinię. Jak nie, nie mam po co tam bywać. Ostatnio miałam jakiś czas na niezbyt udane wyjścia, bo później byłam na basenie i z kolei ktoś nie wiedział, jak powinna być użyta chemia basenowa. Po prostu też miałam wrażenie, że przedobrzył. Woda zawsze pachnie chlorem, ale tym razem to była przesada. Chlor do basenu musiał się chyba komuś spodobać i użył go tak dużo, że aż później miałam dziwnie zaczerwienioną skórę. Ja rozumiem, że uzdatnianie wody basenowej jest bardzo istotne, bo to jaka ona jest ma wpływ na to, czy się ludzie nie pochorują. Jednakże chlor w dużej ilości także nie jest zdrowy. Trzeba umieć dozować odpowiednio chlor w tabletkach czy też w innej postaci. Zatrudniają osoby nieznające się zupełnie na rzeczy, nie wytłumaczą im, co i jak, a później jest jak jest. Na szczęście nic mi nie było już później po tej wizycie na basenie, ale uważam, że szkolenie pracowników powinno obejmować różne delikatne kwestie.

Powinni wiedzieć, jakie działanie mają na przykład tabletki multifunkcyjne do basenu. Dzięki temu może bardziej by się przykładali do pracy, znając jej konkretne konsekwencje. Nie byłam ostatnio zadowolona z tych moich wyjść, ale teraz już jest w porządku.

Kategorie: Usługi