Mój dom jest można powiedzieć, że typem domu nowoczesnego. W moim domu zastosowaliśmy przeróżne nowoczesne technologie, jak i nasz dom zarówno wewnątrz, jak i w środku bardzo oświetliliśmy.

Zasilacze LED i awarie domowe

zasilaczNiestety to nasze oświetlenie zostało zamontowane kilka ładnych lat temu, dlatego też już przestało funkcjonować, tak jak powinno. Ogólnie w montażu całego oświetlenia, zwłaszcza na zewnątrz pomógł nam oficjalny importer oświetlenia led, również jego przedstawiciele powiedzieli, że pomogą w wymianie tego całego oświetlenia. Oczywiście zamontowane w domu żarówki led zmienialiśmy regularnie, ponieważ one były przez nas bardzo eksploatowane, dlatego też bardzo często po prostu się zużywały i konieczna była ich wymiana. Jednakże wymiana takich żarówek nie należy do skomplikowanych rzeczy, także mogłem zrobić to sam. Tym razem wysiadły już bardziej skomplikowane rzeczy, jak na przykład solidne zasilacze led od producenta, powinny one w sumie dużej działać, bo producent dawał na nie gwarancję, no ale cóż tak bywa. W sumie nie dziwię się, że po tych kilku latach już się zużyły, były przez nas, jak wspomniałem bardzo eksploatowane, a przecież producent oświetlenia led nie dawał na nie dożywotniej gwarancji. Oprócz tych zasilaczy niestety zużyły się taśmy led, także je też trzeba było wymienić. Można powiedzieć, że szczęście w nieszczęściu, że to wszystko przestało działać w tym samym czasie, ponieważ tak to musiałbym dzwonić kilka razy po specjalistę, który by to wszystko naprawił, a tak specjalista przyjechał raz i w dwie godzinki naprawił wszystko, co się już zużyło.

Ogólnie to oświetlenie jest na prawdę doskonałej jakości i jakbym jeszcze raz miał podjąć decyzję, czy zamontować u siebie to oświetlenie, czy też nie to zdecydowanie podjąłbym taką samą decyzję. To oświetlenie jest na prawdę doskonałej jakości i każdemu zawsze je polecam.

Kategorie: Dom i ogród