Zostałam zatrudniona do biura projektowego. Mam dwuletnie doświadczenie w branży ale muszę przyznać, że bardzo stresuje się moim pierwszym dniem pracy. Po pierwsze nowe biuro i otoczenie. Mam nadzieję, ze zostanę polubiona przez współpracowników.

Biuro projektowe co jest ważne?

biuro projektoweBiuro projektowe znajduje się w centrum miasta Wrocław. Mam bardzo łatwy dojazd do biura. Będę mogła po drodze zawieść i odebrać córkę z przedszkola. Biuro projektów na naszym rynku jest od wielu lat. Koleżanka, z która studiowałam poleciła mi ta firmę. Ona jest tam zatrudniona od kiedy skończyła studia i bardzo chwali sobie firmę i właściciela. Właściciel daje wolną rękę przy przygotowywaniu projektów. Poza tym oferuje ciekawe szkolenia i najlepszy sprzęt na którym pracownicy wykonują projekty hoteli i nie tylko. Projektowanie biurowców wykonane przez zatrudnionych specjalistów zdobyło już kilkadziesiąt wyróżnień i nagród. Dla mnie zmiana pracy wiąże się z rozwojem. Do tej pory biuro architektoniczne, w którym pracowała, nie dawało mi takiej szansy. Moja właścicielka nie dopuszczała mnie do ciekawych zleceń. Brałam udział tylko w przygotowywaniu domów jedno i wielorodzinnych a także zajmowałam się projektowaniem ogrodów i garaży. Biuro projektów do którego się przeniosłam daje pracownikom więcej możliwości. Projektowanie biurowców jest moim spełnieniem marzeń. Może nie od razu zostanę dopuszczona do takiego dużego zlecenia ale może będę mogła pomóc jakiemuś bardziej doświadczonemu pracownikowi.

Koleżanka wspominała, ze przygotowywała ostatnio projekty rozbudowy wnętrz instytucji państwowej. To także bardzo ciekawe zlecenie. Zostałam bardzo miło przyjęta przez współpracowników. Koleżanka będzie mnie wdrażać we wszystkie projekty. Na początku wspólnie będziemy wykonywać różne zlecenia.

Zainteresowanym usługami rzetelnego biura projektowego polecam stronę wytworniapp.com

Kategorie: Usługi