Od kilku lat mieszkamy z żoną i synem we własnym domu jednorodzinnym. Nasz dom ma powierzchnię stu metrów kwadratowych rozłożonych na dwa piętra. Dookoła mamy sporo wolnej przestrzeni chociaż sama działka nie jest zbyt duża. W tym roku będziemy budować basen o powierzchni dwudziestu metrów kwadratowych. Basen będzie miał zamykany elektrycznie dach.

Budową basenu zajmie się firma z Tychów

tychy - baseny zewnętrzneKoncepcję z zamykanym basenem podpatrzyłem w internecie. Chodzi o to, że dach nad basenem będzie mógł być wykorzystany jako przedłużenie powierzchni tarasu. Będzie od wykonany z drewna identycznego jak to z którego wykonany jest taras. Niewtajemniczeni nawet nie będą wiedzieć, że pod deskami kryje się duży basen. Wszystko zaplanowałem w ciekawy sposób i co najważniejsze – znalazłem już firmę, która podejmie się zrealizowania mojego projektu. Muszę przyznać, że pierwszy raz odwiedziłem takie polskie miasto jak Tychy – baseny zewnętrzne robią tam specjaliści polecani przez klientów w całej Polsce. Ta firma ma nieposzlakowaną opinię, bo nikt do ich pracy nie miał nigdy żadnych zastrzeżeń. Byłem u nich osobiście, wszystko ustaliłem i złożyłem oficjalne zamówienie na zrealizowanie prac. Właściciel tej firmy rozmawiając ze mną osobiście przyznał, że to będzie pierwszy taki projekt z zamykanym i maskowanym dachem. Podejmą się go z tym większym entuzjazmem. Początek prac zaplanowaliśmy na czerwiec.

Jeśli wszystko będzie wyglądać tak jak sobie to wyobraziłem to nasz basen będzie jedynym takim w całej Polsce. Jak czytałem na forach poświęconych tej tematyce to jeszcze nie spotkałem się z wpisem, w którym ktoś pochwaliłby się podobnym basenem. A przecież przy małej działce jak nasza jest to najlepsze rozwiązanie. Będziemy mieć piękny basen i duży taras jednocześnie.

Kategorie: Dom i ogród