Razem z moim narzeczonym długo zastanawialiśmy się nad tym, jak ma wyglądać nasze wesele. Po dłuższym zastanowieniu i przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw, doszliśmy do wniosku, że zrobimy wesele w restauracji. Ponieważ termin ślubu zbliżał się wielkimi krokami, nie pozostało nam nic innego, jak zacząć poszukiwania odpowiedniego miejsca na wesele.

Znaleźliśmy restaurację weselną w Krakowie

doskonała restauracja na wesele w krakowieZależało nam na tym, aby znaleźć naprawdę bardzo dobre miejsce, gdzie będziemy mogli liczyć na fachową i profesjonalną obsługę. Ku naszej uciesze, szybko trafiliśmy na takie miejsce. Była to doskonała restauracja na wesele w Krakowie. Posiadała ona wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu takich imprez okolicznościowych. Mało tego, wielokrotnie tam jedliśmy i byliśmy przekonani, że serwują tam bardzo dobre, smaczne jedzenie przygotowane ze starannie wyselekcjonowanych składników. Właścicielka tego miejsca pokazała nam menu bankietowe, które było naprawdę duże, dlatego każdy mógł znaleźć w nim coś odpowiedniego dla siebie. Najważniejsze było dla nas jednak to, że cena za osobę podczas wesela była bardzo niska, przystępna, dlatego nie musieliśmy się obawiać wysokich kosztów wesela. W dodatku restauracja była wtedy wynajęta na wyłączność, co było dla nas bardzo istotne. Oczywiście z wolnym terminem również nie mieliśmy problemu.

Dobrze jednak, że wzięliśmy się za organizację wesela z dużym wyprzedzeniem. Termin ślubu przyszedł szybciej niż nam się wydawało i już wkrótce bawiliśmy się w tej restauracji wraz z zaproszonymi gośćmi. Przyznam szczerze, że wszystkim się bardzo podobało i kilka osób zapytało nas nawet, jak udało nam się znaleźć takie fajne miejsce na wesele w tym mieście. Odparliśmy, że wiele razy byliśmy w tej restauracji i po prostu wiedzieliśmy, że mają dobrą ofertę.