W moim salonie dostępne są wszystkie zabiegi na twarz. Oferuję zawsze to co jest najlepsze i skuteczne. Często uczęszczam na kursy jak pojawia się jakaś nowa metoda poprawy damskiej urody i mam mnóstwo dyplomów. Posiadam spore doświadczenie.

Robienie mikrodermabrazji diamentowej jest bardzo bezpieczne

mikrodermabrazja diamentowa w ŁodziKiedy pojawiła się mikrodermabrazja diamentowa w Łodzi to wiedziałam, że u mnie taki zabieg na pewno także będzie wykonywany. Trudne to nie jest i poradzę sobie bez problemu. Zainwestowałam we wszystko co było mi potrzebne i wywiesiłam informację, że w moim salonie taka mikrodermabrazja jest dostępna. Jedna z moich stałych klientek od razu się zainteresowała nową ofertą. Powiedziała, że mikrodermabrazja diamentowa w Łodzi jest coraz bardziej dostępna i cieszy się, że ja również ją oferuję. To nowy zabieg a ja zawsze oferuję to co najlepsze. To była pierwsza klienta, której wykonałam ten zabieg. Jest on bardzo bezpieczny i łatwy do wykonania. Klientka była zadowolona z efektów i zadeklarowała, że wróci do mnie za miesiąc. Dała nawet znać swoim koleżankom, żeby mnie odwiedziły. Teraz mam jeszcze więcej klientek i czasami to nie mam ich na kiedy zapisywać. Postanowiłam zatrudnić młodą dziewczynę do pomocy, ponieważ sama nie poradzę sobie dłużej. Będzie się ona zajmowała podstawowymi zabiegami a resztę będę wykonywała sama. Przyjęłam stażystkę, która ma już jakieś doświadczenie, ponieważ pomagała swojej przyjaciółce, która również prowadzi salon kosmetyczny. Na pewno sobie poradzi.

Cieszę się sporym zainteresowaniem a mój salon jest znany w całej Łodzi. Wiem, że zawsze wykonuję bardzo profesjonalne zabiegi i to przyniosło właśnie takie efekty. Coraz więcej chętnych zapisuje się do mnie na różne zabiegi i są to także mężczyźni.